logo-bonavista
wolne
zarezerwowane
sprzedane
plus
minus
arrow
arrow
arrow

LP54

ulica boczna od ul. Uradzkiej, Chyby pod Poznaniem,
Poland
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 134m²
  • Ogród
  • 2 miejsca parkingowe
  • Dom energooszczędny

Opis

Osiedle Lake Park będzie składać się z dwulokalowych domów wolnostojących o powierzchni 135 m² (w tym strych 20-25 m²) z dużym ogrodem. Od samego początku przygotowań przykładana jest szczególna uwaga do tego, aby powstające osiedle było przyjazne dla dzieci.

Spore udogodnienia będą czekały jednak nie tylko na najmłodszych, ale dla całych rodzin. W okolicy znajduje się bowiem urzekające jezioro Kiekrz, które jest doskonałym miejscem zarówno do błogiego odpoczynku, jak i do rekreacji – miejsce to szczególnie upodobali sobie żeglarze. Kontakt z naturą z pewnością pozytywnie wpłynie na życie każdego z mieszkańców.

Niekwestionowanym atutem w kontekście komunikacji jest bliskość drogi ekspresowej S11 (raptem 5 minut jazdy samochodem) oraz autostrady A2 (około 15 minut jazdy). Aby dojechać do centrum Poznania, potrzeba natomiast przeznaczyć niespełna 20 minut.
To wszystko sprawia, że powstające osiedle będzie niezwykle luksusową, ekskluzywną okolicą. O walorach tych rejonów świadczy fakt, że w ostatnich latach stały się one obiektem dużego zainteresowania wśród osób chcących osiedlić się w pobliżu dużego miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Śmiało można założyć, że osiedle Lake Park będzie idealną opcją dla osób wykazujących podobne potrzeby.

Udogodnienia

Gaz
Rolety zewnętrzne
Instalacja alarmowa (dodatkowo płatna)
Dom energooszczędny
System Fibaro (dodatkowa opłata)
Okna 3-szybowe z ciepłym montażem
Styropian 20cm dla najlepszej izolacji
Poddasze
Droga wew z kostką brukową
podwójna (2 x 25 cm Silka) ściana główna między budynkami dla mocnego wygłuszenia
Wysokie pomieszczenia bez skosów

Elewacja zewnętrzna

Wizualizacja wnętrz

Plany

Informacje dodatkowe

Stan wykończenia wewnętrzny: Tynki gipsowe nakładane maszynowo, posadzki betonowe do wykończenia pod płytki lub panele. Ogrzewanie podłogowe na parterze, w łazience na piętrze dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Instalacja wodnokanalizacyjna z sieci wodnej i kanalizacyjnej. W mieszkaniu znajduje się instalacja kominowa, do której można podłączyć kominek. Lokal za dodatkową opłatą wyposażony jest w system inteligentnego domu Fibaro oraz odkurzacz centralny. Na zewnątrz zagospodarowany teren - trawa, wybrukowane podjazdy. Działki opłotowane.
Stan wykończenia zewnętrzny: Bryła budynku posadowiona na bardzo ciepłej płycie fundamentowej, ocieplonej 20cm styropianem, ściany pustak ceramiczny, ścianki działowe - bloczki solbet. Dachówka ceramiczna. Ocieplenie budynku styropianem 20 cm, ocieplenie dachu pianką poliuretanową. Elewacja: tynk baranek oraz płytki z cegły ręcznie formowanej. Balkon wylewka pod płytki. Balustrada na balkonie stalowa, malowana proszkowo. Taras kostka brukowa. Drzwi zewnętrzne ocieplone, antywłamaniowe. Okna PCV trzyszybowe, 7-komorowe z ciepłym montażem, rolety zewnętrzne sterowane silnikiem, kolor w środku białe, na zewnątrz szare. Parapety zewnętrzne stalowe.\
Parametry i liczby pokazane na stronie mogą ulec zmianie dla każdej inwestycji oraz typu budynku. Dokładne i zobowiązujące parametry są zawarte w Umowie Rezerwacyjnej oraz Umowie Deweloperskiej.