logo-bonavista
wolne
zarezerwowane
sprzedane
plus
minus
arrow
arrow
arrow

LV7

ul. Sadowa, Kobylniki,
Poland
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 121,48m²
  • Ogród ~250m²
  • 2 miejsca parkingowe
  • Dom energooszczędny

Opis

Lokale na Lake View to duże domy o powierzchni 125m2 (w tym strych 25 m² i wiata 15 m²) pozwalające na swobodne i wygodne życie z wieloma możliwościami kreatywnego rozwiązania projektu wnętrza. Osiedle Lake View Villas, choć niewielkich rozmiarów, jest niezwykle urzekającym osiedlem. Wpływ na to ma choćby sąsiedztwo z malowniczym jeziorem Kierskim, które powoduje, że mieszkając tam, można poczuć się niczym na wakacyjnym wyjeździe. To nieoceniony atut, zwłaszcza dla dużych rodzin z dziećmi. Piękne, naturalne otoczenie to jednak nie jedyne atuty tego miejsca. W stosunkowo bliskim rejonie swoje oddziały otwiera wiele światowych firm, co dla mieszkańców Lake View Villas stwarza możliwość pracy bardzo blisko domu. O walorach tych rejonów świadczy fakt, że w ostatnich latach stały się one obiektem dużego zainteresowania wśród osób chcących osiedlić się w pobliżu dużego miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Czyż to nie idealne połączenie?

Udogodnienia

Wysokie pomieszczenia bez skosów
Gaz
Rolety zewnętrzne
Droga wew z kostką brukową
Instalacja alarmowa (dodatkowo płatna)
Dom energooszczędny
Fundamenty z płytą grzewczą
Okna 3-szybowe z ciepłym montażem
Styropian 20cm dla najlepszej izolacji
System kominkowy
Kanalizacja
Poddasze

Elewacja zewnętrzna

Wizualizacja wnętrz

Plany

Informacje dodatkowe

Stan wykończenia wewnętrzny: Tynki gipsowe nakładane maszynowo, posadzki betonowe do wykończenia pod płytki lub panele. Ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze w łazience. Instalacja wodnokanalizacyjna z sieci wodnej i kanalizacyjnej. W mieszkaniu znajduje się instalacja kominowa do której można podłączyć kominek. Na zewnątrz zagospodarowany teren trawa. Płot z bramą na pilota dla całego osiedla, wybrukowane podjazdy. Działki opłotowane.
Stan wykończenia zewnętrzny: Bryła budynku posadowiona na bardzo ciepłej płycie fundamentowej, ocieplonej 20cm styropianem, ściany pustak ceramiczny, ścianki działowe - bloczki solbet. Dachówka ceramiczna. Ocieplenie budynku styropianem 20 cm, ocieplenie dachu pianką poliuretanową. Elewacja: tynk baranek oraz płytki z cegły ręcznie formowanej. Rynny cynkowane. Balkon wylewka pod płytki. Balustrada na balkonie stalowa, malowana proszkowo. Taras z kostki brukowej. Drzwi zewnętrzne ocieplone. Okna PCV trzyszybowe, 7-komorowe z ciepłym montażem, rolety zewnętrzne sterowane silnikiem, kolor w środku białe i na zewnątrz antracyt. Parapety zewnętrzne stalowe.
Parametry i liczby pokazane na stronie mogą ulec zmianie dla każdej inwestycji oraz typu budynku. Dokładne i zobowiązujące parametry są zawarte w Umowie Rezerwacyjnej oraz Umowie Deweloperskiej.