logo-bonavista
wolne
zarezerwowane
sprzedane
plus
minus
arrow
arrow
arrow

VW8

ul. Westerplatte 17, Luboń,
Poland
  • 3 Sypialnie
  • 2 Łazienki
  • 134m²
  • Ogród ~148m²
  • 2 miejsca parkingowe
  • 74 kWh/m² rocznie

Opis

Cisza, spokój, ład i porządek – tak w skrócie można opisać osiedle Westerplatte, zlokalizowane w centrum podpoznańskiego Lubonia. Mimo wielu placówek handlowych, okolica nie jest zmącona hałasem. Dzięki temu możemy mówić o idealnej syntezie walorów rekreacyjnych i wypoczynkowych oraz komunikacyjnych i rozrywkowych. Nie można też pominąć sąsiedztwa Wielkopolskiego Parku Narodowego. W obliczu postępującego zanieczyszczenia powietrza w miastach, bliskość do miejsc pełnych natury i nieskażonych działalnością człowieka, jest na wagę złota. To doskonała opcja dla osób ceniących sobie spokój i obcowanie z przyrodą, ale jednocześnie potrzebujących mieć stały „kontakt z cywilizacją”. Lokalizacja spełnia swoje zadanie względem dzieci – w promieniu 200 metrów znajduje się szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Do autostrady A2 dojedziemy zaś w zaledwie 5 minut. W tej lokalizacji znajdują się zaledwie 4 budynki, a w pobliskim otoczeniu istnieją prywatne osiedla. Nic więc dziwnego, że ten obszar jest naszą lokalizacją premium.

Udogodnienia

Wysokie pomieszczenia bez skosów
Gaz
Rolety zewnętrzne
Droga wew z kostką brukową
Instalacja alarmowa (dodatkowo płatna)
Dom energooszczędny
Fundamenty z płytą grzewczą
System Fibaro (dodatkowa opłata)
Okna 3-szybowe z ciepłym montażem
Styropian 20cm dla najlepszej izolacji
System kominkowy
Kanalizacja
Poddasze

Elewacja zewnętrzna

Plany

Informacje dodatkowe

Stan wykończenia wewnętrzny: Tynki gipsowe nakładane maszynowo, posadzki betonowe do wykończenia pod płytki lub panele. Ogrzewanie podłogowe na parterze + dodatkowo grzejnik drabinka w łazience. Na piętrze grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi, w łazience na piętrze dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania zasilany z sieci gazowej. Instalacja wodnokanalizacyjna z sieci wodnej i kanalizacyjnej. W mieszkaniu znajduje się instalacja kominowa, do której można podłączyć kominek. Lokal wyposażony jest w system inteligentnego domu Fibaro oraz odkurzacz centralny. Na zewnątrz zagospodarowany teren - trawa. Płot z bramą na pilota dla całego osiedla, wybrukowane podjazdy. Działki opłotowane.
Stan wykończenia zewnętrzny: Bryła budynku posadowiona na bardzo ciepłej płycie fundamentowej, ocieplonej 20cm styropianem, ściany pustak ceramiczny Roben, ścianki działowe - bloczki solbet. Dachówka ceramiczna Creaton Titania łupek. Ocieplenie budynku styropianem 20 cm, ocieplenie dachu pianką poliuretanową. Elewacja: tynk baranek oraz płytki z cegły ręcznie formowanej. Rynny Tytan Cynk. Balkon wylewka pod płytki. Balustrada na balkonie stalowa, malowana proszkowo. Taras wylewka betonowa przygotowana do wykończenia pod płytki. Drzwi zewnętrzne ocieplone, antywłamaniowe. Okna PCV trzyszybowe, 7-komorowe z ciepłym montażem, rolety zewnętrzne sterowane silnikiem, kolor w środku białe, na zewnątrz szare. Parapety zewnętrzne stalowe, wewnętrzne kamienne konglomerat.
Parametry i liczby pokazane na stronie mogą ulec zmianie dla każdej inwestycji oraz typu budynku. Dokładne i zobowiązujące parametry są zawarte w Umowie Rezerwacyjnej oraz Umowie Deweloperskiej.